środa, 11 grudnia 2013

My nowi w świecie BLOGERÓW

Witam wszystkich,
    Postanowiłam rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem. Mam nadzieje,że znajdą się osoby ,które polubią Nas i będą częstymi gośćmi na naszej stronie.Długo myślałam nad rozpoczęciem pisania tegoż bloga , ale po studiowaniu kilku blogów  moich ulubionych blogerek postanowiłam spróbować własnych sił :) Także zaczynam ...

    Ojj nie myślałam,że będzie aż tak ciężko z pierwszą notką ;) Nie będzie może od razu hitem,ale postaram się żeby osoby zaglądające do Nas osoby zawsze wracały i z chęcią Nas śledziły :)


     Tak więc u Nas grudzień jest jednym wielkim świętem ;) W jednym miesiącu obchodzimy Mikołajki, Urodziny i Gwiazdkę, ten kto jest w podobnej sytuacji wie jak to wygląda .


     Oto jedna z propozycji na  prezent dla Synusiów i Córeczek w wieku 2+ :

1.Puzzle RAVENSBURGER 18+
  4 małe obrazki ,które pokocha układać każdy odkrywca, u Nas są absolutnym hitem! :)


 2.Helikopter ratowniczy <Nasz jest TESCO-wy :) >
   Adik go uwielbia, a zdecydowaliśmy się na zakup ,ponieważ za każdym razem na zakupach   spędzaliśmy przy nim jakieś 8 minut ;)3. FLIP BIKE< Balance bike>
   To kontynuacja Naszego ukochanego SCUTTLE BUG, Adrian go uwielbiał jednak po tym jak nowe adidasy przeżyły tylko tydzień poszedł w odstawkę, oczywiście płacz był straszny.Po edukacji internetowej na temat balance bike doszłam do wniosku ,że ten który Wam zaprezentuje będzie idealny dla 2 latka. Już go kocham, będzie z Nami wszędzie ;) Teraz trzymać kciuki,żeby i Adrianek go pokochał :DBrak komentarzy:

Prześlij komentarz