poniedziałek, 3 lutego 2014

Bańki MYDLANE...

   Bańki mydlane....najprostsza zabawa dla dużych i małych. My je uwielbiamy!!

   Bańki puszczamy w domu w parku i na plaży, w tych dwóch ostatnich miejscach sprawiamy także przyjemność innym dzieciom,które bawią się wspólnie z nami.
 Czasami się zastanawiam dlaczego nie widuje innych rodziców z tym prostym sprzętem sprawiającym tyle radości?! Także muszę powiedzieć ,że jesteśmy taką odskocznią dla innych dzieci również. Czy czuję się wtedy lepsza od ich rodziców? Hmm oczywiście ,że TAK!!   Może brzmi to nienormalnie heh, jak można czuć  się lepszym od kogoś kto nie ma przy sobie baniek mydlanych?O.o Więc dzieki tak prostej zabawce dostępnej w każdym sklepie z zabawkami, można sprawić tyle radości dzieciom. Biegają ,krzyczą a ta ich radość napawa mnie dumą,bo dzieki właśnie naszym bańką one wszystkie czują sie w tym momencie szczęśliwsze. :) "wzrok ich rodziców O.o mówiący"ojej puszcza bańki a one tak się tym zachwycają,ale pewnie w duchu sobie myślą,czemu ja na to nie wpadłam/em. ;)
  Dzisiaj skorzystaliśmy ze słonecznego i zarazem zimnego dnia , poszliśmy poszaleć do parku z bańkami oczywiście.Na placu zabaw byliśmy sami..ale nie zmienia to faktu,że inne dzieci nie szalały za naszymi bańkami mydlanymi.Wracające ze szkoły starszaki ,które pokonują drogę do domu przez park załapały sie na bańki ;) .Sprawiając mi ogromną przyjemność swoją radością..Urwis oczywiście w niebo wzięty ,bo wiatr pomagał nam i było mnóstwo baniek...
Zapraszam.

     
Dziekuje za zainteresowanie,pozdrawiamy! :)

URWIS:
 czapka,  kurtka H&M
 spodnie zezuzulla
 kalosze SD

1 komentarz:

  1. U nas też wczoraj bańki królowały, ale w domku ;-) Super zabawa ;-) pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń