czwartek, 6 lutego 2014

Mini Mechanik

    Z racji tego,że na większości blogów  królują zabawki drewniane,których oczywiście jesteśmy też fanami, chciałabym jednak pokazać Wam trochę plastiku ;) Hitem u nas stały się zestawy firmy LITTLE TIKES: Mini Mechanic.
   Pierwszy zestaw Urwis upolował sobie sam! to znaczy uparł się,że akurat chce to i tylko to zabrać ze sobą ze sklepu ,a że akurat była promocja nie mieliśmy nic przeciwko.Od razu się usprawiedliwie: uczymy go ,że nie wszystko czego pragnie tu i teraz będzie mu dane.
  Szczerze powiem ,że my rodzice nie wiedzieliśmy tak naprawde co to jest ;) W domu okazało się ,że zabawka bije rekordy popularności używania przez Urwiska. Dzień w dzień zmuszał nas do skręcania i rozkręcania. Akurat zbliżał się nasz ulubiony miesiąc ,czyli grudzień ,więc postanowiłam obdarować syna drugim zestawem dostępnym w sklepie w  promocyjnej cenie. Niewiele myśląc tydzień od zakupu pierwszego zestawu jak na skrzydłach poleciałam po drugi.Oczywiście odczekał swoje w ukryciu, aż przyszedł Św.Mikołaj ;) Radość po rozpakowaniu nowego zestawu tylko nas uświadomiła..., że będziemy mieli co robić ;) 
  Z racji tego,że zestaw Mini Mechanic jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3+ a nasz Urwis w grudniu skończył 2 latka chciała bym zasugerować ,że to tylko... cyferki. Nasz synek bardzo szybko załapał co trzeba zrobić i jak trzymać wkrętarko/wykrętarkę ,żeby rozłożyć na części pierwsze samolot, łódź podwodną, helikopter i wóz strażacki. Według mnie ta zabawka będzie absolutnym hitem dla każdego miłośnika młotka i śrubokręta . :) NAJWIĘCEJ CZĘŚCIPolecam się na przyszłość ;)
 Dziekuje za zainteresowanie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz