niedziela, 9 lutego 2014

Miejsca Niezwykle....ZWYKŁE

    Każde dziecko uwielbia place zabaw ,bez dwóch zdań połowę dnia spędzało się na huśtawkach,karuzelach i w piaskownicach. Zimą czas wolny spędzało się na sankach, wracało się do domu mokrym i zmarzniętym,ale najszczęśliwszym na świecie.Moje dziecko narazie zimę to może podziwiać na zeszłorocznych zdjęciach ;) Ale gdyby za naszych jakże cudownych czasów istniały takie miejsca jak te, które teraz z chęcią odwiedzamy z naszymi dzieciaczkami w dni deszczowo-wietrzne było by o niebo lepiej. Oczywiście mowa tu o krytych placach zabaw, tzw. "kulkach". My uwielbiamy te sale zabaw, są one  niezwykle...zwykłe, ale czy muszę się na rozpisywać o tego typu miejscach,gdzie kawa smakuje lepiej niż w domu,gdzie uśmiech i krzyk naszego dziecka uszczęśliwia nasze serce.
 
    Chociaż u nas dzisiaj pogoda piękna to nie możliwa do spacerowania. Niestety wiatr "urywał głowę".W takie dni najlepiej u nas sprawdzają się  kryte place zabaw.
    Czy my  rodzice możemy  narzekać na tego typu miejsca? Hmm ,..nie wydaję mi się, to raj dla dzieci  i dla nas samych. ;)   Po 2 godzinach: Urwis z wypiekami na twarzy i oczkami mówiącymi "SPAĆ" chętnie wraca do domu, gdzie w trybie natychmiastowym ...zasypia, a my rodzice możemy odetchnąć z ulgą ,bo każdy z nas ma chwilę ciszy i spokoju dla siebie.
 Jeszcze muszę pochwalić nasze ulubione spodenki mamy je od Zezuzulla.TU Polecam!! Spodenki są śliczne i bardzo bardzo wygodne.
   Zapraszam.Urwis:
spodenki TU 
t-shirt GAP
Dziekuje za zainteresowanie.

2 komentarze:

  1. Ale fajne spodenki. Dzięki za nową markę, której jeszcze nie znałam. No i widzę PROMOCJE!! czyli to co lubię najbardziej ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Szczerze polecam :) A promocje to chyba każda z nas uwielbia ;)

      Usuń